Warsztaty „Kocham Cię Życie”: PSB, U2

Zapraszamy na 

WYKŁAD/PREZENTACJĘ – 6 GRUDNIA 2013 – GODZ.18

LUBLIN – LOTNICZA 3 – WSTĘP WOLNY

KOCHAM CIĘ ŻYCIE

PARADOKS STURKTURY BŁĘDU – PSB

czyli

o wartości zranień wewnętrznych i niedoskonałości

    • Dowiesz się dlaczego w Twoim życiu zdarzają się błędy i tzw. „złośliwości losu” IMG_0223

Nauczysz się przekraczać ograniczenia ciała, serca i umysłu

Rozwiniesz umiejętność wyzwalania twórczego potencjału dla osiągnięcia spełnienia i bogactwa

Zrozumiesz jak najefektywniej wspierać i inspirować osoby, które są dla ciebie ważne

W programie:

  • Wykład na temat teorii „Paradoks Sturktury Błędu”  IMG_0254

  • Mini-warsztat twórczości

  • Ćwiczenie otwierające przestrzeń serca poprzez oddech i rytm

LUBLIN – LOTNICZA 3 – GODZ.18 – WSTĘP WOLNY

Znalazłeś błąd w tytule? BRAWO ZA UWAŻNOŚĆ!!!

Zrób sobie świąteczny prezent – dowiedz się jak coś co do tej pory uważałeś za swoją niedoskonałość może wpłynąć na spełnienie Twojego największego marzenia.

Lubię czasem specjalnie wprowadzić błąd. Zauważyłam, że bardziej niż normalnie skupia to uwagę czytającego. Można w myślach poprawiać taki błąd, albo zastanowić się dlaczego został popełniony i czy czasem nie stało się to celowo..

Obserwacje „błędów” doprowadziła mnie do zjawiska paradoksu.
Wnioski dotyczyły przydatności tej wiedzy w życiu. Paradoksalnie może to właśnie Twój błąd, Twoja niedoskonałość czy zranienie wewnętrzne może sprawić, że powstanie coś wyjątkowego, nietuzinkowego i bardzo wartościowego. Dla Ciebie, ale i dla osób dla Ciebie ważnych.

Wiedzę tę wykorzystywali co uważniejsi artyści. Że przypomnę choćby Mistrza Leonardo, którego płótna tak ostatnio są wnikliwie analizowane w celu odczytania zagadek, które zostały ukryte pod postacią błędów. Pomyśl o ilu poetach słyszałeś, którzy dzięki nieszczęśliwej miłości, zranieniu wewnętrznemu stworzyli niezapomniane dzieła.

Chcesz, by Twoje dzieło przetrwało wieki – zawrzyj w nim błąd!!!

Wykorzystaj zjawisko PSB

Ha!!! A Ty tak koniecznie chcesz być doskonały i nienaganny i by wszystko szło po Twojej myśli. Co robisz gdy widzisz, że dzieje się inaczej? Jakie emocje wtedy czujesz? Jakie myśli determinują Twoje działanie?

W biegu historii świata błąd jak koło zamachowe. Pozwala na rozwój. To poczucie niepełności, świadomość,  że czegoś brakuje, że można coś ulepszyć. Przymus innego spojrzenia, by coś odkrywać, zdobywać, udoskonalać. W tym sensie, paradoksalnie, błąd jest esencją życia na Ziemi. Pozwala na rozwój, zmusza do zmian. Ta esencja jest elementem, który utrzymuje ciągłość życia, wymusza zmianę zdarzeń, powoduje, że świat  i człowiek w nim się doskonali. Ale, ale !!! Wzbudza emocje? Buntujesz się? Dobrze!!!

Przyjrzyj się sobie, popatrz na swoje niedoskonałości pod innym kątem.

Usłysz tę podpowiedź, którą daje Ci poczucie wewnętrznego zranienia.

Poczuj się wyjątkowo przekraczając swoje ograniczenie. 

Zrozum co stanowi o Twojej wyjątkowości.

Pomóż sobie i innym spełniać marzenia.

A 14-15 GRUDNIA – WARSZTATY –

KOCHAM CIĘ ŻYCIE

UKIERUNKOWANA UWAŻNOŚĆ” – uwolnij myśli i ciało

Jeśli chcesz mieć wpływ na ……….. ciało, relacje i życie, by zgodnie z własnym pomysłem doświadczać spełnienia i radości na co dzień – ten warsztat jest dla Ciebie. DSC_0415

Każdy człowiek, również i Ty masz w sobie ogromne bogactwo, na które niepostrzeżenie się zamykasz. Dzieje się tak z różnych przyczyn, ale efekt zawsze jest taki sam: obwiniasz za niepowodzenia innych, bądź robisz wyrzuty sobie, nie szczędząc krytycznych ocen. I nawet tego nie widzisz, że właśnie w ten sposób – Twoja uwaga skupiona jest na … osłabianiu siebie.

A przecież jesteś tak blisko inspiracji najwyższej jakości, masz tak blisko najlepszego doradcę – głęboko w Tobie jest Wewnętrzny Mocarz. Usłysz jego inspiracje. Dotrzesz do niego otwierając swoje wnętrze. Zobaczysz jak jednocześnie otwiera się przed Tobą świat możliwości.

Podczas tego warsztatu poznasz zasadę działania zjawiska U2. DSC_0422

U2 – UKIERUNKOWANA UWAŻNOŚĆ to technika relaksu, uzdrawiania, zmiany przekonań, zwiększenia kreatywności, uwalniania wewnętrznego twórczego potencjału.

Stan „U2” najpierw osiągasz przy pomocy osoby prowadzącej, a po zdobyciu wiedzy i doświadczenia również samodzielnie.

Ukierunkowana Uważność to zarządzanie swoją wyobraźnią w celu wywołania owego specyficznego stanu poczucia spójności – pomiędzy świadomością i ukrytym wnętrzem.

Kilka sów o warsztacie-

Biorąc udział w warsztacie Ukierunkowanej Uważności najpierw doświadczasz stanu U2 dzięki indukcji prowadzonej przeze mnie, a potem stopniowo nauczysz się samodzielnej koncentracji, skupiania się na celu, zawężenia własnej percepcji i ukierunkowania jej na wewnętrzną inspirację w celu wprowadzenia pożądanej zmiany. DSC_0437

Nauka osiągania stanu U2 w czasie kursu to bardzo przyjemny proces. Proponuję Tobie dwa dni doświadczania świadomego ukierunkowywania swojej uważności czyli osiągania stanu U2. Przyjemny proces zastępowania starych niezdrowych wzorców, najczęściej wyniesionych z dzieciństwa, nowymi wzorcami pozwalającymi kształtować swoje życie zgodnie z własną wolą. To nauka tego, jak poznawać prawdziwego siebie, bez dawnych ograniczeń, uwikłań i lęków.

Każda nauka przynosi korzyści, a nauka Ukierunkowanej Uważności szczególnie:

1. Zdobędziesz narzędzia, by uwolnić się od tego, co przeszkadza Ci w życiu

2. Nauczysz się słuchać i rozumieć mowę swojego ciała

3. Poznasz zasady podejmowania decyzji harmonizujących z Twoją życiową ścieżką

4. Rozwiniesz umiejętność twórczego patrzenia na codzienność i radości życia

5. Zrozumiesz innych i będziesz budować głębokie relacje

6. Nauczysz się jak tworzyć siebie i swój świat

  1. …i wiele, wiele innych

Jak przebiega proces Ukierunkowanej Uważności?

1. Określenie celu ukierunkowania uważności.

2. Zawężenie świadomości poprzez zwiększenie odczucia własnego ciała.

2. Koncentracja uwagi na kinestetyce własnego ciała.

3. Odczucie wewnętrznego spokoju i ciszy.

4. Wizualizacja nowego wzorca, asocjacja i wzbogacenie kanałów percepcji.

5. Zakotwiczenie nowego kierunku/wzorca w kinestetyce ciała.

Sam wybierz jaką sferę życia chcesz ukształtować. Jakie marzenie chcesz spełnić?

1. Ukierunkowana Uważność „U2” dla ciała.

Znając zasady komunikacji z podświadomością wprowadzisz do niej wzorce zachowań sprzyjających zdrowiu, oraz ………..uwolnieniu się od otyłości czy innych dolegliwości. Teraz polubisz zdrowe jedzenie, zaobserwujesz jak nasycać się mniejszymi porcjami, a ćwiczenia fizyczne będziesz kojarzyć w przyjemnością i radością. Nauczysz się słuchać swojego organizmu.

Dzięki Ukierunkowanej Uważności zobaczysz jak ciało ludzkie może zbudować MOST KATALEPTYCZNY. To doznanie pozwoli Ci przekroczyć granice własnych podświadomych ograniczeń – nikt nie opisze lepiej od Ciebie tego co poczujesz.

2. Ukierunkowana Uważność „U2” dla serca.

Nauczysz się jak wprowadzać do podświadomości nowe wzorce pozwalające na osiągnięcie satysfakcji w związku miłości i seksu. Pomoże Ci to spojrzeć inaczej, rozwijać i wzbogacać swoją dotychczasową „relację serca”. Usłyszysz wiele inspiracji – jak zwiększyć własną otwartość i gotowość na taki związek, gdy nie masz jeszcze stałego partnera/partnerki. Podstawowa wiedza i umiejętność w budowaniu partnerskiej relacji to wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, spokoju i radości.

Bardzo skuteczna jest tu technika U2. Zobaczysz z jaką łatwością wytwarza w podświadomości obrazy spełniających się marzeń. Podczas stanu Ukierunkowanej Uważności w mózgu wytwarzane są nowe połączenia pomiędzy polami neuronów. Dzięki U2 nauczysz się jak czuć się przyjemnie, radośnie i spokojnie niezależnie od tego czy jesteś sam czy w towarzystwie osoby, którą kochasz.

Zbudujesz swoją wewnętrzną przestrzeń mocy. Twój związek nie musi być oparty na wzajemnym uzależnieniu. Możesz popatrzeć inaczej, posłuchać inspiracji płynącej z wewnątrz. Możesz stworzyć w swojej podświadomości wzorzec partnerskiego związku miłości i seksu. Zobaczysz jak dużo łatwiej wtedy zrealizować go w swoim życiu.

3. Ukierunkowana Uważność „U2” dla kariery.

Kształtujesz swoje życie przez sposób, w jaki odczytujesz otoczenie i to tylko Twoja decyzja, jakie założysz filtry. … To tylko Twoja decyzja, jak ukierunkujesz swoją uważność.

W zależności od tego, przejdziesz przez życie z pasją i zadowoleniem, zdrowo i radośnie lub pogrążysz się w otchłani wiecznego strachu, złości i niezaspokojenia, licząc, że kolejny szef, kolejna praca będzie lepsza- nie będzie, jeśli nie zmienisz – swoich wzorców przekonań.

Ukierunkowana Uważność pomoże Ci odkryć Twój naturalny potencjał twórczy. Nauczysz się podejmowania decyzji służących realizacji Twojej życiowej drogi, wzmocnisz efektywność podejmowanych działań. Poznasz technikę przejmowania pożądanych cech od osób, które już umieją z ich potencjału korzystać. Popatrzysz na swój pomysł ich oczami.

Doświadczysz tych cech poprzez „bycie w ich skórze”.

EUROPEJSKI FESTIWAL SMAKU w LUBLINIE

GRAFIK

Piątek 06.09.2013

SALA Trybunał Koronnybanery
• 17.30 – Colin P. Sisson – „Twoja olśniewająca chwila, momenty które czynią Cię wspaniałym” Collin Sisson
• 19.00 – Iwona Pręciuk – „Tao sukcesu – różne oblicz sukcesu”
Sala Hades Szeroka:
• 17.00 – Krzysztof Janiuk i Izabela Lis – „Naturalne sposoby kontroli niedoborów i nadmiarów we współczesnej diecie”,  „Podstawy diety owocowo warzywnej i rozdzielnej w dobowym cyklu metabolicznym”
Scena na błoniach pod Zamkiem: zapisy1
• 20.30 – Magdalena Hermanowicz – „Gongowanie – koncert mis i gongów tybetańskich”
• 22.00 – Camila Vatral – „Poczuj moc zaklętą w kryształach – koncert mis kryształowych”

Sobota 07.09.2013

SALA Trybunał Koronny IMG_0040
• 10.00 – Karolina Cala – „Zdrowy obraz siebie – czyli o poczuciu własnej wartości”
• 11.30 – Katarzyna Skoczek – „Smakuj życie, czyli o tym jak uniknąć wypalenia zawodowego”
• 13.00 – Piotr Szczerkowski – „Świadomy rodzic = Szczęśliwe dziecko”
• 14.30 – „Twórcze metody aktywowania Poziomów wartości
• 16.00 – Grzegorz Kowaluk – „Jedz smacznie, żyj zdrowo właściwy proces żywienia w zachowaniu dobrej formy”
• 17.30 – Iwona Pręciuk – „Miedzy Niebem a Ziemią – koncepcja człowieka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej”
Sala Hades Szeroka:
• 10.00 – Elżbieta Gumińska – „Podstawowe zasady Feng Shui”
• 11.30 – Andrzej Młynarczyk i Monika Podsiadła – „Pojęcie Permakultury w holistycznym ujęciu”
• 13.00 – Sebastian Minor – „Tajemnica kryształowych czaszek – przekazy Majów”
• 14.30 – Mariusz Ostrzyżek – „Metoda terapii Zdenka Domancica”
• 16.00 – Shanti Yeshe – „Szczerze o erotyce”
• 17.30 – „Veni” Zofia Buczma – „Dieta Praniczna i Odżywianie Praną”
• 19.00 – Andrii Romaniv – „Fundamentalne Prawa Miłości”
Sala Browary Perła:
• 08.15 – Leszek Mioduchowski – „Warsztaty jogi Iyengara”
• 10.00 – Małgorzata Brzoza – „Moc Słowa, Warsztaty Pozytywnej werbalizacji”
• 11.30 – Anita Sito – „Rebirthing – techniki oddechowe ”
• 13.00 – Małgorzata Brzoza – „Dzika Kobieta”
• 14.30 – Marek Baliński – „Zajęcia Taijiquan – tai chi chuan”
• 16.00 – Renata Markiewicz i Małgorzata Łuka-Kowalczyk – „Hidden Mind – Ukryty Umysł”
• 18.00 – Kazimierz Kwitniewski – „Nowa Ziemia – Nowy Człowiek”
• 20.00 – Adriana Karima i Camila Vatral – “Sesja grupowa The Reconnective Healing”
Błonia pod Zamkiem:
• 10.00 – 11.00 – Leszek Mioduchowski – „Warsztaty jogi Iyengara”
• 13.00 – 15.00 – Magdalena Kęsy i Natalia Jach – „Warsztaty rozwoju umiejętności twórczych i poznawczych dla dzieci, konsultacje psychologiczne z rodzicami”
• 14.30 – 15.30 – Agnieszka Wiśniewska – „Warsztaty gotowania intuicyjnego – obiad w 20 minut”
• 17.00 – 18.00 – Lucabra – „Pokaz i nauka tańca American Tribal Style ”
• 18.00 – 19.00 – Marek Baliński – „Taijiquan – pokaz i ćwiczenia chińskiej sztuki walki wushu”

• 19.00 – Juri Mokriszczew – „Hipnoshow – magia wyobraźni”   DSC05961DSC05946

• 20.30 – „Pokaz Rytuałów Szamańskich + Taniec Żywiołów + Koncert na misach i gongach tybetańskich” DSC06013

Niedziela 08.09.2013

SALA Trybunał Koronny
• 10.00 – lek. med. Tomasz Nocuń – „Dieta i zdrowie – o możliwościach diety w leczeniu” DSC_0085
• 11.30 – prof. dr hab. n. med. Teresa Kulik i dr n. med. Anna Pacian – ‘Zdrowie jako potencjał, wartość i symbol w rozwoju człowieka’
• 13.00 – prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowniak – „Farmakognozja – leki roślinne w profilaktyce i chorobie”
• 14.30 – dr Beata Pieczyńska i Piotr Burek – „Zdrowie, dobre jedzenie i medycyna chińska”
• 16.00 – dr n. med. Mateusz Polberg – „Akupunktura i medycyna chińska jako remedium na choroby cywilizacyjne XXI wieku”
• 17.30 – dr Grzegorz Hetman – „Jak być zdrowym – metoda Recall Healing” IMG_0004
• 19.00 – Michał Jankowiak – przygotowanie poprzedzające FIREWALKING
Sala Hades Szeroka:
• 10.00 – Leszek Mioduchowski – „Praktyka Uważnego Jedzenia”
• 11.30 – Ilona Pruszko – „Wstęp do Coachingu Zdrowia”
• 13.00 – Michał Jankowiak – „Wpływ naszego myślenia na trudności w odchudzaniu”
• 14.30 – Anna Sokołowska – „Ciało zwierciadłem ducha i umysłu”
• 16.00 – Julia Michalska  – „Aby życie miało smak – lecznicze właściwości ziół przyprawnych”
• 17.30 – Patrycja Bielak – Jak radzić sobie z krytyką” – metoda NVC
Sala Browary Perła:
• 08.15 – Marta White – „Warsztaty Hatha jogi”
• 10.00 – Małgorzata Brzoza – „Światłość, czyli wewnętrzne światło i koloroterapia”
• 11.30 – Shanti Yeshe – „Męski Krąg”
• 13.00 – Olga Mieszczanek – „Warsztaty tańca intuicyjnego”
• 14.30 – „Megha” Bogusław Pyrgies – „Techniki medytacyjne Osho”
• 16.00 – Ilona Pruszko – „Przebudzenie kobiecości”
• 17.30 – Janusz Wiśniewski – Shaman – „Ścieżka Otwartego Serca”
Błonia pod Zamkiem:
• 10.00 – Marta White – „Warsztaty Hatha jogi”
• 11:00 – Janusz i Agnieszka Wiśniewscy – „Warsztaty jogi Kundalini”
• 13.00 – 15.00 – Magdalena Kęsy i Natalia Jach – „Warsztaty rozwoju umiejętności twórczych i poznawczych dla dzieci, konsultacje psychologiczne z rodzicami”
• 15.00 – 16.00 – Agnieszka Wiśniewska – „Warsztaty gotowania wegańskiego i wegetariańskiego”
• 17.00 – 18.00 – Lucabra – „Pokaz i nauka tańca American Tribal Style ”
• 19.00 – Shanti Yeshe – „Satsang spotkanie w prawdzie – warsztat grupowy”
• 20.00 – Michał Jankowiak – „FIREWALKING – przejście po rozżarzonych węglach”

Jeden komentarz do “Warsztaty „Kocham Cię Życie”: PSB, U2

  1. Pingback: max

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *