Biomasaż według ojca Czesława Klimuszki

Biomasaż o. Klimuszki jest formą bioenergoterapii. Przydatny przy usuwaniu różnego rodzaju dolegliwości i chorób organicznych i psychosomatycznych. Szczególnie nadaje się do usuwania nerwic, depresji, alergii itp. Ojciec Klimuszko zwracał również uwagę na przydatność jego biomasażu w likwidacji m.in. zakrzepowego zapalenia żył, zapalenia węzłów chłonnych i innych ciężkich dolegliwości.

Działanie terapeutyczne uzyskuje się dzięki regulacji i regeneracji biopola człowieka. Klientowi przez cały okres zabiegów nie wolno pić alkoholu, kawy, palić papierosów. W tym czasie dochodzi do intensywnego oczyszczania się organizmu  z substancji niepotrzebnych. Mogą pojawić się nudności, zawroty głowy, wymioty, częstsze oddawanie moczu, skoki temperatury. Różne są reakcje organizmu na przyjmowanie bioenergii.

Zabieg rozpoczyna się w pozycji siedzącej wykonując ruchy na czole i całej głowie klienta. Następnie kontynuuje się zabieg w pozycji leżącej na brzuchu – terapeuta wykonuje ruchy niemal bezdotykowe na plecach i nogach. Zabieg kończy się w pozycji leżącej na plecach. Całość zabiegu trwa około 2 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *