4.A. Certyfikacyjne Kursy Inicjacji Metody NIA

“POKONAJ RAKA RAZ NA ZAWSZE”

Metoda NIA (Neutral Infection Absorption ) opracowana przez armeńskiego fizyka dr Georga Ashkara jest propozycją naturalnego sposobu na uniknięcie śmierci z powodu raka, AIDS oraz np. na pozbycie się artretyzmu, astmy czy reumatoidalnego zapalenia stawów.

Termin: 19-20 października 2010

Miejsce: Warszawa/Milanówek

Patronat: Polski Cech Bioenergoterapeutów oraz NeuroBioTerapeuticum- Grzegorz Halkiew

Prowadzący: Dr George Ashkar i Alex Polanski

Cena 270 zł

Cena szkolenia obejmuje koszty administracyjne, pomocy dydaktycznych (książka dr Ashkara „Pokonać raka raz na zawsze”, DVD merytoryczno-instruktarzowe), materiały aplikacyjne do inicjacji, koszty przyjazdu organizatorów i instruktorów prowadzących kurs, wyżywienie oraz koszty sal szkoleniowych i możliwość noclegu.

Kontakt: Katarzyna Kędzierska 511 366 848 info@harmonizowanie.pl

Plan warsztatów

1 dzień

15.30-16.00 przyjazd uczestników
16.00-17.00 wykład dr Ashkara na temat metody NIA
18.00-19.00 obiado-kolacja
19.30-21.00 zajęcia praktyczne/warsztaty

2 dzień

08.00-09.00 śniadanie
09.15-11.00 zajęcia praktyczne/warsztaty
11.00-12.00 prezentacja filmu
12.00-13.00 lunch
13.30-14.00 wręczenie certyfikatów i zakończenie.

Szkolenie jest skierowane w pierwszym rzędzie do osób potrzebujących pomocy, następnie do naturoterapeutów.
Każdy uczestnik szkolenia chcący uzyskać certyfikat musi zastosować metodę NIA na sobie.
Personel medyczny i paramedyczny otrzyma certyfikat z upoważnieniem do aplikacji metody wszystkim, którzy wyrażą na to zgodę.
Pozostali otrzymają certyfikaty ukończenia kursu z upoważnieniem do promocji metody i edukacji zainteresowanych.

Zgłoszenie uczestnictwa:

Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać poprzez poniższy formularz kontaktów- a w odpowiedzi otrzymasz nr. konta bankowego. Wpłata pełnej kwoty 270 zł jest potwierdzeniem wpisania na listę uczestnictwa. Zanim wpłacisz, proszę przemyśl swoją decyzję- wpłaty są bezzwrotne.

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc dla osób, które zostały zakwalifikowane.

Informacji telefonicznych udziela pani Katarzyna Kędzierska 511 366 848 Zajrzyj na: Kalendarium Cieciorkowania

Noclegi:

Warunki noclegowe mamy dobre, ale skromne- uczestnicy chcący przenocować na miejscu proszeni są o zabranie karimaty, śpiwora oraz dresu do spania.

lista

Relacja z szkolenia 1-2 czerwca:

W salach Neuro Bio Terapeuticum odbył się kurs Metody NIA (Neutral Infection Absorption ) opracowanej przed dr Georga Ashkara. Nad kursem swój patronat roztoczył Polski Cech Bioenergoterapeutów w Warszawie. Metoda popularyzowana jest jako panaceum na groźne choroby naszego wieku, między innymi jako skuteczny środek zwalczający raka. Prawdopodobnie właśnie dlatego pojawiło się na kursie wielu terapeutów chcących poznać zarówno metodę, jej i jej autora.

Wszyscy poddali się profilaktycznie terapii- aby mieć własne, osobiste doświadczenie o jej skuteczności. Metodą tą pozbyć się można oprócz raka również Alzheimera, alergii, astmy jak i wielu innych chorób. Nie można przejść obojętnie wobec metody, która może uratować tysiące żyć.

Dr George E. Ashkar jest fizykiem. Ten prawie osiemdziesięcioletni, spokojnie uśmiechnięty pan siedział przed nami wyprostowany, emanujący życzliwą godnością i dystyngowaną naturalnością. Proces odkrycia metody uzdrawiania z raka w jego ustach zdaje się być bardzo prosty. Słuchaliśmy z głębokim zainteresowaniem tej spokojnej opowieści o pierwszych próbach, zdobywaniu doświadczenia o wdrażaniu metody. Po zajęciach terapeuci oraz osoby osobiście zainteresowane uzdrowieniem siebie poświęcili wiele godzin na wspólne rozmowy, dzielenie się doświadczeniami, opowieści.

Dziękuję dr Ashkarowi za prowadzenie, dziękuję Polskiemu Cechowi Bioenergoterapeutów w Warszawie za patronat. Zapraszam też do Neuro Bio Terapeuticum na kolejne szkolenia, kursy, warsztaty.

Pozdrawiam

Grzegorz Halkiew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *